Kontakt

O nas

Katarzyna Szczytowska

Kontakt z mediami


k.szczytowska@zero-waste.pl
+48 531 410 310

Joanna Kądziołka

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste


Koordynatorka kampanii edukacyjnej WRZUCAM. Nie wyrzucam oraz Festiwalu Zero Waste w Krakowie. Zawodowo zajmuje się komunikacją w jednym z krakowskich NGO. 

Paweł Głuszyński

Ekspert PSZW

Od 30 lat związany z organizacjami pozarządowymi zajmującymi się przeciwdziałaniem powstawania oraz bezpiecznym zagospodarowaniem odpadów: OTZO, IPEN , HCWH, GAIA, Zero Waste Europe. Specjalizuje się w odpadach medycznych, komunalnych oraz POPs.

Jako ekspert pracował w ponad 20 programach realizowanych przez Komisję Europejską, WHO, UNDP oraz Bank Światowy w Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Zakres doświadczenia obejmuje opracowanie rozwiązań prawnych, strategii i wytycznych narodowych, szkolenie specjalistów oraz wdrażanie programów pilotażowych.

Anna Larsson

Ekspert zewnętrzny

 

Posiada kierunkowe wykształcenie i długoletnie doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi. Swoją karierę zawodowa związała ze zrównoważoną gospodarką odpadami, w której odpady postrzegane są jako cenny surowiec do procesów recyklingu materiałowego lub produkcji biogazu/nawozów.

W Reloop Platform, Anna odpowiada za wdrażanie przedsięwzięć zgodnych z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Partnerzy akcji

O nas

Organizatorem kampanii jest Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które zajmuje się promocją bezodpadowego stylu życia. Wśród naszych projektów znajdziecie akcję #zwłasnymkubkiem, torby bumerangi, warszawską kawiarenkę naprawczą oraz Festiwal Zero Waste. 

 

Więcej informacji:

facebook.com/PolskieStowarzyszenieZeroWaste
www.zero-waste.pl

Materiały do pobrania:

Organizatorem akcji WRZUCAM. Nie wyrzucam. jest Polskie Stowarzyszenie Zero Waste